post

عایق بندی – یک بهبود عالی خانه سبز

عایق بندی یکی از محبوب ترین اشکال در بهبود خانه های سبز است – و دلیل خوبی هم دارد.

تخمین زده شده است که متوسط ​​ملکی که از مزایای عایق بندی منازل برخوردار نیست ، می تواند صاحبان خانه را که سالانه صدها پوند پول برای قبض های گرمایشی بالاتر پرداخت می کنند ، ببیند. دلیل این امر این است که بدون عایق کاری دیوار ، کف و سقف ، ضد نفوذ کافی و دو جداره ، ساختمان به معنای واقعی کلمه مقدار زیادی از هوای گرم را که توسط رادیاتورها ، بخاری های  طراحی دیوار سبز  گاز یا اجاق های سوخت چوب به داخل آن پمپاژ می شود ، نشت می کند.

در نتیجه ، مردم با بالا بردن بخاری های خود یا بلند کردن آنها برای مدت طولانی ، و در نتیجه صورتحساب های بیشتر ، خسارت را جبران می کنند.

و این فقط کیف پول نیست که خاصیت عایق بندی نشده برای آن مضر است ، بلکه کره زمین نیز مضر است. خانوارهایی که برای گرم شدن باید گرمایشان را بیشتر ببندند در نتیجه سوخت بیشتری مصرف می کنند. این ، به نوبه خود ، منجر به انتشار بیشتر گازها در جو می شود – چیزی که می تواند به تغییرات آب و هوایی کمک کند.

بنابراین ، برای صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست ، هرگز زمان بهتری برای در نظر گرفتن عایق نبوده است.

اما چه گزینه هایی موجود است؟ خوب ، مناطق بسیاری از یک ملک وجود دارد که می تواند عایق بندی شود و شما می توانید تعداد زیادی را انتخاب کنید! از عایق حفره ای یا دیواری جامد گرفته تا عایق کف و زیر شیروانی ، علاوه بر عایق بندی لوله های آب و مخازن ، شیشه دوجداره و ضد برش ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از کارایی موثرتر اموال خود اطمینان حاصل کنید.

عایق کاری دیوار حفره ای یکی از روش های کمک به حفظ گرما در داخل مکان متعلق به آن و کاهش همزمان شارژ انرژی است. بسیاری از املاک ساخته شده پس از اوایل قرن 20 به طور معمول دارای پوسته بیرونی است که از دو دیواره تشکیل شده است و فضای کمی بین آنها قرار دارد و این حفره است که می تواند برای کمک به گرم نگه داشتن هوای داخل پر شود.

علاوه بر گرم ماندن ، این نوع عایق می تواند به کاهش تجمع میعانات نیز کمک کند ، که در صورت عدم درمان ، در آینده آسیب جدی تری به ساختمان ها وارد می کند. علاوه بر این ، می تواند به کاهش صدای منتشره از اموال شما کمک کند.

اگر ملک شما قدیمی تر است – مانند اینکه قبل از دهه 1920 ساخته شده باشد – ممکن است به جای حفره ، دارای دیواره های محکم باشد ، اما ممکن است شما را متعجب کند که یاد بگیرید این نیز می تواند عایق بندی شود. در دیواره های حفره ، فضا می تواند به دام انداختن گرما در داخل و نه اجازه دادن به آن کمک کند ، اما عدم وجود شکاف در دیواره های جامد به این معنی است که آنها در مقایسه با نمونه های جدید خود در حفظ هوای گرم کارآیی کمتری دارند. با انتخاب عایق داخلی یا خارجی در بیرون یا داخل دیوارها ، به زودی می توانید از پس انداز مالی و خانه گرمتر بهره مند شوید.

هنگامی که دیوارهای شما به اندازه عایق بندی شده باشد ، می خواهید توجه خود را به جای دیگری در خانه تبدیل کنید. عایق بندی آسانسور مکان خوبی برای شروع است. درست مثل سر شما ، بسیاری از گرمای خانه می تواند از قسمت بالای آن خارج شود. اگر می خواهید تفاوت مهمی در توانایی نگهداری گرما در ملک خود داشته باشید ، توصیه می شود که انبار یا اتاق زیر شیروانی شما حداقل تا عمق 270 میلی متر با پشم معدنی عایق بندی شود.

گرچه از نظر مالی چنین تأثیر مهمی ندارد ، اما با عایق بندی کف می توانید همچنان در هزینه های سالانه انرژی خود صرفه جویی کنید. و این شغلی است که می توانید خودتان انجام دهید ، با پر کردن هرگونه شکاف در تخته کف یا تخته های دامن با یک درزگیر. روش دیگر ، شما می توانید برای نصب یک لایه عایق در زیر کف فعلی خود ترتیب دهید.